Laci garnélái

Elküldve:
2010.12.05. 19:14
Szerző: Laci
Re: Laci garnélái

Elküldve:
2010.12.20. 22:22
Szerző: dzsega
Tök jó fej a pöttyös, olyan mintha kiütéses lenne

Re: Laci garnélái

Elküldve:
2010.12.27. 12:35
Szerző: farkas
Nagyon szépek! A mieink hasonló környezetben hasonlóan változatosak. Lett köztük pöttyös, csíkos, átlátszó és tök piros is.

Re: Laci garnélái

Elküldve:
2011.01.22. 12:23
Szerző: Laci
Megkezdődött volna az új akváriumok beüzemelése, ehhez négy új akváriumot rendeltem egy üvegestől. El is készültek, de a négyből kettő ereszt, lyukas! Felháborító!
Most cipelhetem vissza az akvikat és kínlódhatok a "szakemberrel", hogy ez nem minőség! Íme egy kép, hogy milyen módon vágta és ragasztotta az üveget:

Re: Laci garnélái

Elküldve:
2011.01.22. 15:41
Szerző: xman
Velem is volt már ilyen!
Azóta, mindig az első feltöltést a fürdőkádban végzem és hagyom egy napig.
Szerintem olyan 50 literes akváriumig, ha szépen leszabatod az üveget, érdemes magad ragasztani az aksikat. legközelebb én igy teszek.
Kiváncsi leszek a feltöltés utáni képekre.
Mik lesznek benne?
Norbi
Re: Laci garnélái

Elküldve:
2011.01.22. 18:14
Szerző: Laci
Igen, ez is első feltöltés volt, üresen. De akkor is bosszantó a dolog, főleg ha azt nézem, hogy az üveges munkájának az 50 %-a selejt!
Azt hiszem, ki kell tanulnom az üveges szakmát is!
Egyébként én így "tanultam" meg csempézni, járólapozni, festeni, mázolni, villanyt szerelni, bútort javítani.