Iványi Tamás vagyok Kiskunfélegyházán lakok, de Szegen, Szegváron és Szentes is meg lehet találni. Február közepén töltöttem 24-ik születésnapomat. Szegeden tanulok gépészmérnöknek levelező formába, és ha minden jól megy 2013-ba kézhez is kapom a diplomát.
Hobbim és szenvedélyem a harcművészet amit 4 éve csinálok, és a helyi klub helyettese vagyok. Imádok sportolni. Sajnos későn jöttem rá hogy milyen jó is a mozgás. Kosaraztam, magasat ugrottam és airsoftoztam, de végül a kung-funál kötöttem ki. SZeretek barkácsolni,túrázni, animét nézni, mangát olvasni, keresztrejtvényt fejteni.
Akvarisztikával 2009 közepén kezdtem el ismerkedni, egyik ismerősöm által. Első állataim RC-k voltak majd tigris garnélákkal foglalkoztam. 2011 nyár elején sajnos elhullott a csapat, de megfogadtam hogy még lesz fojtatása. Most újult erővel vágok neki a garnélázásnak.
Mindig nagy csodálattal tekintek a tengeri akváriumokra, remélem eljön az én időm is ilyen téren.
